OÜ Sootel

Roseni 13, 10111
Tallinn, Estonia

Tel: 6 617 730
Fax: 6 617 732

E-post: sootel@sootel.ee

Elektritööd
Ehitustööd
Põrandatööd

Põrandatööd

OÜ Sootel põhitegevuseks on algusaastatest alates erinevate põrandakatete paigaldamine. Tööd teostatakse vastavalt tellijate ja sisekujundajate soovidele, joonistele ja fantaasiatele. Alustades aluspõrandate ehitamisest, jätkates erinevate põrandakatete paigaldamisest, seal hulgas ka kõige eriskummaliste mustrite loomisega, kuni lõpetades põrandaliistude paigaldamisega. Meie tellijatel tuleb vaid esitleda oma soov ja miski ei ole võimatu.

OÜ Sootel pakub ka erialast konsultatsiooni ja nõustamist nii põrandate konstruktsioonide kui ka katte valiku osas, et tellija saaks parima lõpptulemuse – nii kvaliteedis kui hinnas.

Erinevad teostatavad töölõigud:

 • Põrandate ettevalmistamine
  - põrandate ehitus, tasandus, kohtparandused
 • Põrandakatete paigaldamine
  - vaibad
  1) paigaldamine liimi, teibiga või ka lahtiselt
  2) paigaldamine kasutades nn pingutus meetodit *
  - PVC, linoleumi ja kummikate
  - parketid
  1) liistparketi paigaldamine – k.a. lihvimine, lakkimine, õlitamine, hilisem hooldus
  2) laudparketi paigaldamine
  - plaatimine
  - tõstetud põrandate ehitamine
 • vaipade ja bordüüride ääristamine
 • liistude ja bordüüride paigaldus

* Vaipade paigaldus pingutusmeetodil - Vaipade paigaldamine pingutamise teel on laialt kasutusel Ameerika Ühendriikides ja  Suurbritannias jm, kuid suhteliselt vähe Eestis. Antud meetodi eeliseks on, et ta aitab pikendada vaipade “eluiga”, teeb vaibal kõndimise  veelgi pehmemaks ja aitab vähendada ruumides tekkivat müra, lisaks vaiba “vananedes” välimuselt või ka stiili poolest, on vaipa hõlpsam välja vahetada. Pingutusmeetodil vaip paigaldatakse vastavalt tellija soovile ja meie soovitusele, kas spetsiaalsele alusvildile või kummile, mille paksused varieeruvad 6-15mm. Lisaks paigaldatakse mööda vaiba perimeetrit spetsiaalsed liistud, mille külge vaip nn pingutataksegi, vaiba vuugid ühendatakse omavahel spetsiaalse teibiga.

Tuntumad tööd:

Hotell - Olümpia, Palace, Pirita, Park Consul, Central, Meriton, Sokos Hotell Viru, Kalwi Môis, Schlössle, Qualiti Hotell Ateljee TURUS, London, Grand Hotell, Imperiaal, Barons, Domina Ilmarise, Domina City, Hotell Tallink,  L´Ermitage, Ülemiste, Saku Rock, Nordic Hotel Forum.

SPA - Laulasmaa, Pärnu, Georg Ots SPA. Meriton SPA Hotell, Tallink SPA.

Restoran , kohvik , klubi - Metropol, Mefisto, Gloria, Hollywood, Reeder, Bonnie&Clyde, Cafe Amigo, Egoist, Panoraam, Parlament, Bon Bon, Veenus.

Kasiino - Victoria, Metropol, Atlantis, Astoria, Play-In, Bally`s, Olympic Tallinnas, Olympic Casino Vilniuses.

Kool - Tallinna Inglise Kolledz, Haiba Lastekodu, Jõõpre, Ehte Gümnaasium, Tallinna Kurtide, Maidla, 49. Keskkool, Tõnismäe Reaalkool, Nõmme Põhikool, Kuristiku Gümnaasium, Liivalaia Gümnaasium, Karjamaa Gümnaasium, Saku Gümnaasium, Sõle Gümnaasium, Concordia, TTÜ Kopli hoone ja Energeetika uus hoone, TPÜ raamatukogu ülikoolid, Audentes.

Laevad - M/S VANA TALLINN, M/S MELOODIA, M/S Regina Baltica, M/S Romantika, M/S Victoria ja pelju teisi kauba ja reislaevu.

Hooned -

 • EESTI PANK, LukOil Moskvas, Neste ja Statoil Riias, Finndata Riia ja Tallinna, Elcoteq, Politseimaja, Sise-, Rahandus-, Teede- ja Sideministeerium, Tallink büroohoone;
 • Stockmann, Lemon, Järve Keskus - kaubamajad;
 • Laste-, Järve, Merimetsa, Mustamäe, Magdaleena haiglad;
 • Pärnu Teater Endla, Vene Draamateater, Pärnu Kontsertimaja, Solaris Keskus;
 • Ämari sõjaväeosa, EOK, Riia lennujaama Tax Free, Multiplex kino, Villa Sosnovoi Boris Moskva, Info Auto, Tallinna Lennujaama VIP terminaal ja cargo, City Placa. Admirali Maja, Eesti Energia peamaja, Tornimäe kaksiktornid.

Ja veel palju erinevaid töid – kokku oleme põrandakatteid paigaldanud ligemale 2 000 objektil.

Avalehele Avalehele Avalehele Avalehele Elektritööd Elektritööd Elektritööd Ehitustööd Ehitustööd Ehitustööd Põrandatööd Põrandatööd Põrandatööd Saada meile e-kiri siit! Avalehele